Kılıçdaroğlu Kimden Emanet Oy İstedi

Kılıçdaroğlu Kimden Emanet Oy İstedi

Kılıçdaroğlu ne istedi? İşte cevabı;

TOPBAŞ BUNLARI BİLMELİ"

Sayın Topbaş diyor ki İstanbul dünyayla yarışıyor. Sayın Topbaş acaba İstanbul 15 yıl önce metropol şehirleri arasındaydı şimdi kaçınçı sırada? Bunları biliyor mu acaba? Gerçekten merak ediyorum. Yani İstanbul'un gerilediğini biliyor mu acaba? Dünyayla yarışmıyoruz, dünya liginde aşağılara gidiyoruz gittikçe. Bunu İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı yapan, İstanbul'u yöneten bir belediye başkanı mutlaka bilmesi gerekiyor.

TOPBAŞ'I DÜELLOYA ÇAĞIRDI

Bir de bu şehri nasıl bir vizyonla yönetibeleceklerini biliyorlar mı gibilerinden bazı şeyler söyledi. Sayın Topbaş'tan istirham ediyorum gelsin, ben de İstanbul vizyonunu anlatıyım Sayın Topbaş'ta anlatsın. Siz de hakemlik yapın halkta karar versin. Bakalım biz İstanbul'u nasıl bir İstanbul olarak düşünüyoruz. İstanbul'u dünya markazı yapmassanız, belediye başkanlığı yapmayacaksınız o kentte. İstanbul'u külter başkenti yapmassanız başkanlık yapmayacaksınız o kentte. İstanbul'a 15 yılda 12,5 kilometre metro yapıyorsanız, orada belediye başkanlığı yapmayacaksınız, temel nokta budur.

Eğer siz 48 saatte gözü doymayan bir iş adamına 11 trilyonluk rant sağlıyorsanız o koltukta oturmayacaksınız. Bizim söylediğimiz bu.

"TOPBAŞ BANA OY VERSİN"

Ben açık ve net söylüyorum. Sayın Topbaş'tan da istirham ediyorum. Bu seçimlerde bana oy versin, beş yıl sonra ben bu kente 80 kilometre metro yapmassam istifa edeceğim ve Sayın Topbaş'ın yanında ona destek olacağım. Bu kadar açık, net ve kararlı konuşuyorum.

Bu haber toplam 506 defa okunmuştur