Kıvrıkoğlu bu soruya sinirlendi

Kıvrıkoğlu bu soruya sinirlendi

Devletin birçok üst düzey kademelerinde görev yapan emekli birçok kişinin katıldığı Encümen-i Daniş toplantısı, Moda Deniz Kulübü'nde başladı

Toplantı öncesi basın mensuplarının "Gündeminiz nedir?" şeklindeki sorusuna sinirlenen Hüseyin Kıvrıkoğlu, "Ne gündemi ya? Her gün gündem mi olur? İçeri girince gündem belli olur." diye cevap verdi.

Edinilen bilgiye göre, eski TBMM Başkanı Necmettin Karaduman, eski MİT Müsteşarı Sönmez Köksal, eski Genelkurmay Başkanları Emekli Orgeneral İsmail Hakkı Karadayı ve Emekli Orgeneral Hüseyin Kıvrıkoğlu, Emekli Orgeneral Necdet Üruğ, Emekli Orgeneral Aytaç Yalman, Emekli Büyükelçi İlter Türkmen, eski Başbakan Bülent Ulusu ve Emre Gönensoy'un da aralarında bulunduğu birçok kişi, Encümen-i Daniş toplantısı için Moda Deniz Kulübü'nde bir araya geldi.

Bu arada, toplantı öncesi basın mensuplarının "Gündeminiz nedir?" şeklindeki sorusuna sinirlenen Hüseyin Kıvrıkoğlu, "Ne gündemi ya? Her gün gündem mi olur? İçeri girince gündem belli olur." diye konuştu.

Toplantı gündemimin Davos olabileceğini söyleyen İlter Türkmen de, "İçeri girince gündem belirlenir." dedi. İsmail Hakkı Karadayı ise, toplantı başkanının çıkışta açıklama yapabileceğini söyledi

Kaynak:Haber Kaynağı