Küçük Babadan DNA Testi İstendi

Küçük Babadan DNA Testi İstendi

İki gencin bebeğin babası olduğunu iddia etmesi üzerine 13 yaşında baba olan Patten'in ailesi, oğullarının baba olduğunu kanıtlamasını istiyor.

Geçtiğimiz günlerde 15 yaşındaki kız arkadaşı Chantelle Steadman'den bir kız bebeği dünyaya gelen 13 yaşındaki Alfie Patten'in Maisie ismi verilen bebeğin babası olmayacağı yolundaki söylentiler giderek artıyor.

Tüm dünyayı şoke eden İngiltere'nin en genç babası Alfie'nin ailesi bu duruma açıklık getirmek için oğullarına DNA testi yaptıracaklarını belirterek duruma el koydu.

14 ve 16 yaşında iki oğlanın Chantelle'le ilişkiye girdiklerini söylemesi üzerine konuyla ilgili şüpheler artmış ve genç kızın bir komşusunun verdiği bilgi de akıllara bazı soru işaretlerini getirmişti.

İsmi belirtilmeyen komşunun verdiği bilgiye göre şimdiye kadar dört erkek çocuğu geceyi kızın odasında geçirmişti. Genç kızın o çocuklarla ilişkiye girip girmediği ve Alfie'den hamile kalıp kalmadığı şimdi en merak edilen konu.

Genç kız ve annesi Penny ise bebeğin babasının Alfie olduğunu ısrarla söylüyor.

Alfie ise People dergisine şunları söyledi: "O çocuklar yalan söylüyor, Chantelle'le yattıklarına inanmıyorum. Onun şimdiye kadar bir tek erkek arkadaşı oldu; o da bendim, bir başkası değil. Nerdeyse iki yıldır birlikteyiz.Bu yüzden de baba ben olmalıyım."

Alfie'nin ailesi konuyla ilgili tereddütte kaldıklarını ve tedirgin olduklarını bildirerek oğullarına DNA testi yapıp konuya açıklık getireceklerini ifade etti