Paralel kalem Nuh Gönültaş, Ekrem Dumanlı'yı yerin dibine soktu

Paralel kalem Nuh Gönültaş, Ekrem Dumanlı'yı yerin dibine soktu

Paralel ihanet çetesinin medyaorganlarindan Bugün Gazetesi'nde kalem oynatan Nuh Gönültaş, bir başka paralel gazete Zaman Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni

Bugün Gazetesi yazarlarından Nuh Gönültaş, Zaman Gazetesi hakkında flaş açıklamalarda bulundu. Gönültaş kimsenin demokrasi mücadelesi içerisinde olmadığını sadece kendisi için özgürlük istediğini yazdı. Her gün basın özgürlüğü dersi (!) veren Ekrem Dumanlı'nın basın özgürlüğünden zerre kadar nasibini almadığını bütün Gülen medyası biliyordu. Nuh Gönültaş'ın bu çıkışı Ekrem Dumanlı'yı yakından tanıyanlar tarafından büyük destek gördü.

İşte Gönültaş'ın Zaman gazetesi ve Ekrem Dumanlı için attığı tweet'ler: 

SEN ÖNCE KENDİ MEDYANI ÖZGÜRLEŞTİR!

"Siz önce kendi medyanızı özgürleştirin, ondan sonra özgürlükten bahsedin... Özgür Medyanızı sevsinler... Türkiye'de medya asla özgür olmaz. Çünkü kimsenin medyayı özgürleştirmek falan diye bir amacı yok. Herkes demokrasiyi kendisi için istiyor, en çok da en fazla özgür medya diyenler. TR'de medya özgür olmaz, olamaz.

ZAMAN GAZETESİ 5 MİLYON SATSA NE YAZAR?

Sanki bu süreçten önce özgür müydü ki... Özgür medyaymış... hadi be, ne özgürlüğü.. Kimsenin amacı demokrasi değil, özgürlük değil. Demokrasi de basın özgürlüğü de hep paravan olarak kullanılıyor, herkes yapıyor bunu."

Zaman Gazetesi bir milyon değil beş milyon satsa daha mı etkili olur acaba? insanlar bu soruyu hiç kendilerine soruyorlar mı? Yani beş milyon satsa ne olurki...

EKREM DUMANLI GAZETE YAPMIYOR GAZETE BOYUYOR

Rahmetli Ufuk Güldemir, Zaman'ı yöneten adama "Sen gazete mi yapmıyor kağıdı boyuyorsun" demişti. O günden bugüne fazla bir şey değişmedi.

EKREM DUMANLI CUMHURBAŞKANI OLDU MEDYA ÇAĞ MI ATLAR?

Ekrem Dumanlı Cumhurbaşkanı olsa TR daha mı özgür olur. Dilsiz şeytanlar sadece tek tarafta yok...Onlar her yerde..." ifadelerini kullandı.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.