Sırrı Sakık ve Oğlu Lüks İçinde Yaşıyor !

Sırrı Sakık ve Oğlu Lüks İçinde Yaşıyor !

Güneydoğu'da gariban aile çocuklarının ellerine taş verenlerin kendileri ve çocuklarının yaşadığı lüks bir hayli tezat oluşturuyor

BDP'li Sırrı Sakık miting alanlarına gelirken seçmenden gelecek tepkiden çekinerek JAGUAR marka lüks arabasını miting alanının uzağına park ediyor.

5 Haziran 2011 günü BDP'nin Gebze mitingine katılan Sırrı Sakık'ı mitinge uzak bir alanda az sayıda BDP'li karşılıyor.

Sırrı Sakık'ın JAGUAR marka arabasının plakası 06AR3777.

Sırrı Sakık'ın oğlu Heval Sakık

Sırrı Sakık'ın oğlu Heval Sakık da babası gibi lüks bir hayat sürüyor. Heval Sakık'ın Facebook profilinde evde raflarda dizili içki şişeleri ile beraber fotoğrafının yer aldığı görülüyor.

Lüks bir evde fotoğrafları bulunan Heval Sakık'ın Özel Evrensel Lisesi mezunu olduğu öğrenildi.

Güneydoğu'da çocukların ellerine taş verenlerin kendi çocuklarının ve kendilerinin yaşadığı lüks bir hayli tezat oluşturuyor.

 

1.20110610111501.jpg

 

 

Heval Sakık, içkiyi elinden hiç düşürmüyor:

2.20110610111530.jpg

Heval Sakık, kadınlara düşkünlüğü ile biliniyor.

3.20110610111546.jpg

Heval Sakık, hayvansever de... Köpeğiyle:

4.20110610111601.jpg

 

Evi içki dolu:

5.20110610111612.jpg

 

6.20110610111625.jpg

BDP'li Sırrı Sakık oğlu Heval Sakık'la:

7.20110610111653.jpg

 

 

Güneydoğu'da birçok çocuk, mahkemelerde, karakollarda sürünürken, bu çocukların ellerine taş veren BDP yöneticilerinin çocukları lüks içerisinde yaşıyor. BDP'nin seçkin katmanının çocukları hep kolejlerde veya yurt dışında okuyor. BDP elitlerinin çocuklarının ellerinde taşlar, molotof kokteylleri yok. Onlar Güneydoğu'daki yaşıtlarından farklılar. Hayatlarında mahkemeler, karakollar da yok. Çünkü onların ellerine taş veren kimse yok. Bölge halkı BDP yöneticilerinin halkın parası ile zengin olduklarına inanıyor.

Araştırdığımız diğer BDP'lilerin çocuklarının da hemen hepsinin özel okullarda okudukları; kimilerinin Amerika'da okuduğu ve henüz 20'li yaşlarda olmalarına rağmen gayrimenkul zengini oldukları bilgilerine ulaştık.

İŞTE O İSİMLER

BİNİCİ'NİN OĞLU AMERİKA'DA KOLEJ'DE OKUYOR


BDP'nin desteklediği bağımsız milletvekili İbrahim Binici'nin oğlu Cihan Binici de Güneydoğu'da molotof atan, taş atan yaşıtlarının aksine ABD'de CUNY KİNGSBOROUGH Koleji'nde eğitim görüyor.  Facebook profilinde bir eğlence mekanındayken arkadaşlarıyla  ve içki şişeleriyle fotoğrafları var.  Amerika'da  gezerken, eğlence mekanlarında ve deniz kenarında çekilmiş fotoğrafları da facebook profilini süslüyor. Cihan Binici Manhattan Beach/New York'ta yaşıyor.PERVİN BULDAN'IN OĞLU, GAYRİMENKUL ZENGİNİ

İstanbul Üniversitesi'nde okuyor. İyi bir eğitim görüyor. Kızlarla çekilmiş samimi fotoğrafları facebook sayfasını süslüyor.  Neçirvan Buldan, daha 20 yaşında ama gayri menkul zengini. Üzerine kayıtlı Diyarbakır Seyrantepe'de 14 dükkan ve marketi, İstanbul Kalenderhane'de 5 tane dükkan, 1 tane sinema, ve bir apartmanı bulunuyor. Neçirvan  Buldan'ın Ankara'da da 1 evi var.ZENDERLİOĞLU'NUN KIZI

BDP destekli Bitlis Adayı Husamettin Zenderlioğlu'nun kızı Beyzar Zenderlioğlu da özel okul mezunu. Beyzar Özel Kervan Akşam Lisesi'nden mezun olmuş.

ÇELİK'İN OĞLU

BDP destekli Muş Adayı Demir Çelik'in oğlu Özgür Çelik'in de Özel Doğu Akdeniz Üniversitesi'nde okuduğu öğrenildi.  Çelik'in yıllık masrafı 20 milyarı geçiyor.

KAPLAN'IN KIZI

BDP destekli Şırnak Adayı Hasip Kaplan'ın kızı Işıl Kaplan ise İstanbul Fatih Pertevniyal Anadolu Lisesi (Fransız Dili ve Edebiyatı)'nden 2003 yılında mezun oldu.
Diğer kızı Güneş Ruken Kaplan da özel okul mezunu, Güneş İstanbul Özel AR- EL Lisesi'nden mezun oldu.

BİRDAL'IN KIZI

BDP destekli Diyarbakır Adayı Akın Birdal'ın kızı Evren Birdal-Sharma Ankara Özel Arı Lisesi mezunu. Bu lise Ankara'nın en pahalı okullarındandı. Evren Birdal İngiltere uyruklu Ajay SHARMA ile evliydi.

BOZLAK'IN OĞLU

BDP destekli Adana Adayı Murat Bozlak'ın oğlu Rukan Bozlak da 1992-1995 yılları arasında Özel Yüce Fen Lisesi'nde okudu.  Rukan Bozlak'ın kendi adına kayıtlı Ankara'da bir akaryakıt istasyonu ve 20 dönüm arazisi bulunuyor.  Murat Bozlak'ın diğer oğlu Ramazan Bozlak da Özel Yükseliş Lisesi'nde Ankara'da okudu. 1997 yılında ise Özel Doğu Akdeniz Üniversitesi (KKTC) Turizm ve Otelcilik Yüksekokulunu paralı okudu.

TÜRK'ÜN OĞLU

BDP destekli Mardin Adayı Ahmet Türk'ün oğlu Umut Ejder Türk de 1995-1999 yılları arasında Ankara'da Özel Yükseliş Lisesi'nde okudu.
 

Habervaktim 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum