Sözcü AKP'ye Oy Verenlere KÜFRETTİ!

Sözcü AKP'ye Oy Verenlere KÜFRETTİ!

Sözde gazete 'Sözcü'nün yazar müsveddesi Mehmet Türker, seçim sonuçları karşısında bilincini kaybetmiş olmalı ki, terbiye sınırlarını aşan bir yazı kaleme aldı.

AKP'ye oy verenler için "Deveyi diken insanı s.... gerek" tekerlemesini söyleyen Türker, 21 milyon vatandaşa hakaret etmenin yanısıra yazar sıfatını, yazıyı, kalemi de hak etmediğini gözler önüne serdi.

'Bidon kafalı'nın, 'Cahil halk'ın, 'Göbeğini kaşıyan adam'ın, 'Beyinsiz'in kendisini tatmin etmediği ortaya çıkan Türker, fikir yoksunu yazısında belden aşağı indi.

"Artık kimse ağlamasın" diye başladığı yazısında "Pazar gününe kadar ağlaşanların hepsi aynı bilinçle oy kullanmış olsaydı, kibir patlaması yapan bu iktidar devrilip gitmiş olurdu!..." sözleriyle yüzde 50'yi bilinçsizlik ve cehaletle suçladı.

Türker'in ne idüğü belirsiz şeyinden (yazı dersek yazıya hakaret olur) şok eden satırlar:

DEMOKRASİYE ŞAŞI BAKIŞ

"Kör bile aynı kuyuya iki defa düşmez!.. Türkiye'de ise aynı kuyuya üçüncü defa düşenler AKP'yi üçüncü defa iktidara getirdiler!... Demek ki "deveyi diken" diye başlayan (gerisini siz bilirsiniz) o tekerleme doğruymuş!..."

ÇİFTÇİYİ DE YERDEN YERE VURDU

Çiftçi gübre diye ağlıyordu, mazot diye ağlıyordu, elektrik borcu diye ağlıyordu "Traktörümü satmak zorunda kaldım" diye ağlıyordu!.. Bu ağlaşan çiftçilerin yaşadığı Orta Anadolu'dan AKP neredeyse tulum çıkardı!..

Bu da "Deveyi diken" diye başlayan lafın haklılığını gösterdi!.."

İŞTE O YAZI

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
5 Yorum