Tuğçe Kazaz yeniden İslam'ı Seçmiş!

Tuğçe Kazaz yeniden İslam'ı Seçmiş!

2005'te kilisede evlendiği Yunan oyuncu Yorgo Seitaridis için Hıristiyan olan Tuğçe Kazaz, yeniden İslam'a döndü

Uğruna Hıristiyan olduğu eşinden boşanma kararı alan Manken Tuğçe Kazaz, Kelime-i Şehadet getirip yeniden Müslüman oldu.

Yunan eşi için Hıristiyan olan Tuğçe Kazaz, boşanma kararı aldı. Tuğçe, Kelime-i Şehadet getirip tekrar Müslüman oldu Yunan eşi için Hıristiyan olan Tuğçe Kazaz, boşanma kararı aldı. Tuğçe, Kelime-i Şehadet getirip tekrar Müslüman oldu.

'VATANIM YUNANİSTAN' DEDİ

Öküz öldü, ortaklık bozuldu! 2005'te kilisede evlendiği Yunan oyuncu Yorgo Seitaridis için Hıristiyan olan Tuğçe Kazaz, bu uğurda ailesini kaybetmeyi göze almıştı. Çok değil, 2 ay önce de "Vatanım Yunanistan" diyerek değişimin suyunu çıkaran Tuğçe, geçtiğimiz haftalarda Yunan eşiyle boşanma kararı alıp Türkiye'ye döndü.

İŞ BULABİLMEK İÇİN Mİ?

"Vatanım Yunanistan, adım Maria" sözleriyle tepki çeken Tuğçe Kazaz, Türkiye'ye dönmekle kalmadı, yeniden Müslüman oldu. Geçtiğimiz gün Kelime-i Şehadet getiren Tuğçe, bu anı kameraya aldı. İstanbul'da bir otelde kalan Tuğçe'nin Müslüman olma nedeninin altında Türkiye'de iş bulamama korkusunun yattığı söyleniyor.

'Artık kızım değil'

Hıristiyan olunca ailesinin reddettiği Tuğçe Kazaz, yeniden Müslüman olunca annesinin gönlünü aldı. Ancak babası ile babaannesi Tuğçe'yi affetmeyeceklerini söylüyor