Düşünce ve Bilim Güneşlerimiz

Düşünce ve Bilim Güneşlerimiz

2007 yılında yola koyulan Mimar Sinan Müşavir Mühendis ve Mimarlar Birliği; kısaca MSMB – Mimar Sinan Mühendisler Birliği, mimarlık, mühendislik ve şehircilik alanlarında çalışan insanlarla dayanışma içerisinde, dünya çapında etkin bir sivil toplum...

2007 yılında yola koyulan Mimar Sinan Müşavir Mühendis ve Mimarlar Birliği; kısaca MSMB – Mimar Sinan Mühendisler Birliği, mimarlık, mühendislik ve şehircilik alanlarında çalışan insanlarla dayanışma içerisinde, dünya çapında etkin bir sivil toplum kuruluşu olmak amacıyla kurulmuştur. 

Mucithane 

Bir icat ortaya çıkarma ve patentleşme süreci yoğun Ar-Ge çalışması, etkin piyasa/pazar araştırması ve yüksek maliyet gerektirmektedir. Mucithane, sözü geçen faaliyetlerin karşılanması maksadıyla MSMB bünyesinde kurulmuş bir “Bilim ve Teknoloji Merkezi” olup aynı zamanda inovatif projeler üretmek için araştırmacılar yetiştiren bir “Mucit Okulu”dur.

Mucithane yeni bir etkinlikle “Bilim Dünyasına” katkı sağlama hedefinde yoluna devam ediyor.

Konuşmacı olarak Medipol Üniversitesi Öğretim Üyesi Zekai Şen’in, Moderatör olarak Marmara Üniversitesi Öğretim Üyesi Ercan Öztemel’in katılacağı 5 haftalık “Unutulmuş DÜŞÜNCE VE BİLİM Güneşlerimiz” konulu seminer programı 30 Ocak 2021’de (Saat 16.00-17.00) başlayacak ve 5 hafta boyunca her Cumartesi aynı saatte devam edecek.

5 Haftanın sonunda katılımcılara “Katılım Sertifikası” verilecek.

Kayıt olmakta acele ediniz .

Kayıt : mucithane.org.tr/kayıt

whatsapp-image-2021-01-26-at-08-15-59.jpeg

Kaynak:Haber Kaynağı

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.