Chicago’yu Görmek İster misiniz?

Sevgili Okuyucularımız,

 

Sitemizin yeniden yayına başlayışının ikinci yıldönümü (15 Mayıs) münasebetiyle, siz kıymetli okuyucularımıza neler verebiliriz diye hayli düşündük. Sonuçta güzel bir karar aldık.

 

Hemen herkesin hayatında bir defa da olsa görmeyi istediği ülkelerden biri de ABD’dir. ABD o kadar büyük bir coğrafi ülkeki doğusundan (Boston) batısına (Los Angeles) gitmek uçakla 6 saat sürüyor. Dolayısıyla ABD’yi görmek isteyenlerin mutlaka üç büyük şehirden birisine gitmesi gerekir k' ABD'yi gördüm diyebilsin.

 

Biz de bir kıymetli ve şanslı okuyucumuzu NewYork ve Los Angeles’tan sonra ABD’nin en büyük üçüncü şehri olan Chicago’ya götürmek ve bir hafta ağırlamak kararını aldık. (vize masrafları hariç)

 

Chicago’nün özelliklerini sizler internetten bakıp bulabilirisiniz. Ancak bizim Chicago’yu seçmemizin asıl nedeni, bir taşla bir kaç kuş vurmanızı istememizden dolayıdır.

 

Ø      Hayatınızda bir daha zor göreceğiniz havai fişek gösterisi (Temmuz 4 2010)

Ø      ABD’nin en yüksek binası (Sears Towers)

Ø      ABD’nin en büyük Müslüman örgütü olan İSNA’nin senelik kongre ve fuarına iştirak.

Ø      Başta ABD’nin en entellektüel Müslüman Alimi olan Şeyh Hamza Yusuf olmak üzere birçok değerli kişiyle tanışma ve görüşme

Ø      İngilizce bilmeyenler için Türkçe programlara iştirak etme.

Ø      500’ün üzerindeki firmaların yer aldığı show bölümünü ziyaret

Ø      5 yıldızlı otelde ikamet

Ø      Türkiye’ye direk uçuş. (THY ile)

 

Hani derler ya bundan iyisi şamda kayısı. Aynen öyle diyebiliriz.

 

Yapmanız gereken sadece iki şey var. Birincisi hala sitemize üye değilseniz üye olmak. Diğeri de ayda onaylanmış en az 15 yorum yazmanız. Tüm okuyucularımıza şimdiden bol şanslar diliyoruz.

 

***

YAZARLARIMIZ HİLAL TV’DEYDİ

 

Sitemiz yazarlarından Cezmi Koç ve Yayın Danışmanımız Recep Koçak, yine sitemizin yazarlarından Sibel ÜRESİN’in Hilal TV’deki programına konuk oldular. Programı izleyemeyenler için haberin linkini sizler için tekrar veriyorum.

 

http://www.habername.com/haber/habername-hilal-tv-recep-kocak-cezmi-koc-35078.htm

 

***

ARAMIZA YENİ KATILANLAR

Kıymetli Okuyucularımız,

 

Habername ailesi olarak büyümeye devam ediyoruz. Hemen her ay aramıza çok değerli yazarlar katılmakta. Bendenizde zevkle yeni katılan yazarlarımızı sizlere takdim ediyorum.

 

Ø      Sibel ÜRESİN. Hilal TV de program yapan Sibel Hanım, yazdığı yazılarla özellikle hemcinslerine sesleniyor ve tecrübelerini paylaşıyor.

Ø      Hacer GÜNDÜZ. Duygusal yazılar ve sağlık konularına değinmesiyle daha şimdiden dikkat çekici bir okuycuu kitlesi oluşturdu.

Ø      Dr. Abdülkerim KARAAĞAÇ. Kendisi bir diş hekimi. Ancak meslekdaşlarından çok farklı. Zira hemen her hastasıyla ilgili çarpıcı notlar tutmuş yıllarca. Şimdi onları siz kıymetli habername okuyucularıyla paylaşıyor.

Ø      Ahmet Turan UÇAR. Elazığ’dan (EL AZİZ) aramıza katıldı. Tam bir Anadolu sevdasıyla yazdığı yazılarının uzun soluklu olmasını bekliyoruz.

Ø     Dr. Mehmet AYKAÇ Eski Milletvekili ve İlahiyatçı. Hocamız tecrübesini artık bizlerle paylaşacak. Uzun yazılarını dikkatli okumanızı tavsiye ederim.

Ø      Asım YILDIRIM. Televizyonların ve haber bültenlerinin gerçek yıldızlarından biri olan Asım Bey’de bizlerle birlikte.

Ø      Muhteşem TIRAŞ Bey eski bir dostum. Bizi kırmadı ve ailemize katıldı. Özellikle takip edin diyorum.

 

Aramıza yeni katılan bu kıymetli yazarlarımıza tekrar hoşgeldiniz diyor, habername’nin sizlerle daha da güçlendiğini ve zenginleştiğini bir kez daha hatırlatıyorum.

 

Kıymetli okuyucularımız, size faydalı olabilmek için elimizden gelen her gayreti göstermeye çalışıyoruz. Velinimetimiz oalrak, sizlerden gelecek her türlü tavsiye, öneri ve eleştirilerinizi bekliyoruz.

 

 

 

 

 

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
6 Yorum