ADD’DEN İNCE İŞLERE DEVAM

ADD Yani Atatürkçü Düşünce Derneği.  İsmine Atatürk, Atatürkçü etiketlerini yerleştir. Her türlü şenaati işle. Bumu Atatürkçülük?

Malum Cumhuriyet mitinglerinde biz istemedikçe AKP Cumhurbaşkanı seçemez sloganları ayyuka çıktığı günlerde ADD’nin iç yüzünü de öğrenmiştik.

Malum Türkan Saylan ismi ile özdeşti o günlerde.

Türkan Saylan’ı araştırınca aslında O’nun bir misyoner olduğunu öğrenmiştik.

Nedir misyonerlik?

Misyonerlik, başta Hıristiyanlık olmak üzere herhangi bir dini yabancı ülkelerde yaymakla yükümlü din görevlisi.Misyoner, İncil'de İsa tarafından verilen "gidin ve insan balıkçısı olun" nasihatına uyan insanlar için kullanılan bir Hıristiyanlık terimidir. Misyonerler insanları Hıristiyanlık dinine davet ederler ve onun hakkında bilgilendirirler. Misyonerlik, bir dini yayma amacıyla, başka bir ülkede bulunanlardır. Kelimenin kökeni Latincedir. Misyonerlik faaliyetleri tüm dinler için geçerli değildir. Günümüzde iletişim teknolojisi geliştiği için, misyonerlerin fiziksel olarak ülke değistirmesi gerekmemektedir. Sözü edilen faaliyetler radyo yayını, basılı medya ve internet aracılığıyla da sürdürülmektedir.[1]

Kaynak İnternet ansiklopedisi Wikipedi. Dipnottan linke bakabilirsiniz.

Okullarda kamyonlarla Hristiyanlık propagandası yapan kitaplar dağıttılar. Çocuklarımız gizli propagandalara alet edildiler. Güya burslar verdiler. Ama nasıl.

2 erkek 2 kız talebe aynı evde kalacak. Kalmak istemeyenlerin burslarını anında kestiler. Ateşle barutun yan yana durmayacağını gayet iyi bilirler ki böyle bir tuzak çok tutar.

Donanma’ya mal edilen fuhuş skandalının ardında da ADD var. Emekli Deniz Harp Okulu Komutanı Tuğamiral Türker ERTÜRK inşallah insafa gelir de bunları açıklar. Haberleri medyada yer aldı.

Bu günlerde farklı yönleri ile ortadalar. Ona buna tükürüyorlar.

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Başkanı Elfaz Temiz, Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun’un TBMM’de sarık ve cüppeli iki misafiri ile çektirdiği fotoğrafa Facebook’ta yaptığı, “Yüzlerine tükürsem, tükürüğe bile yazık olur” şeklindeki sansasyonel yorumunun arkasında durduğunu ve geri adım atmayacağını açıkladı. Temiz, sakallı ve cüppe ile TBMM’ye girerek Ercoşkun’la fotoğraf çektirenler hakkında, Atatürk devrimlerini yok saymak ve Anayasa’yı ihlal etme suçlamalarıyla savcılığa suç duyurusunda bulunabileceğini söyledi. Temiz, sansasyonel yorumuna ilk ve en büyük tepkiyi gösteren Abdullah Uzun için ise, “Abdullah Uzun benim muhatabım siz değilsiniz. Ayrıca Ali Ercoşkun’un da avukatı değilsiniz” ifadelerini kullandı.[2]

Elfaz Temiz lafında bir keramet yok ki tükürüğünde olsun. Oraya buraya tükürüp ortalığa kirli salyalarını bulaştırma.

Saldırma.

Türkan Saylan fligranlı derneğinde otur oturduğun yerde. Senin haddine değil Bolu Milletvekiline tükürmek.

Kendi tükürüğünde boğulmak istemiyorsan sesini kes. Takiptesiniz. Artık misyonerlik faaliyetleriniz deşifre oldu.

Bilmeyenler varsa lütfen dikkat.

ADD misyoner bir dernektir. Gizli propagandalarına inanmayın gençler.

 Lütfen.

 

Ahmet TÜRKAN - HABERNAME

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
6 Yorum